ROMANTICKÉ POBYTY 2017

ROMATICKÉ POBYTY 

 

 

Překvapte Vaší partnerku, nebo partnera a pozvěte ji/jeho na romantický víkendový pobyt pro dva do lázní, nebo wellness hotelu.
Vyberte si z několika možností, jak prožít krásný víkend plný romantiky. Víkendové pobyty pro dva jsou vhodné pro všechny věkové kategorie - od mladých párů po seniory, protože láska kvete v každém věku.

Prožijte krásný romantický víkend. Některé hotely nabízí opravdovou romantickou lahůdku, kdy Vás na pokoji čeká lůžko z plátků růží, rozestavěné svíčky, vířivka a romantická večeře.

Prožijte nezapomenutelné zážitky s víkendovými romantickými pobyty pro dva.

Připravili jsme pro Vás nejzajímavější víkendové pobyty z nabídky wellness hotelů a lázní. Na portálu Pobytové Balíčky.cz naleznete kompletní nabídku výhodných víkendových pobytů pro dva.

Nejen víkendové romantické pobyty nakupujete přímo od hotelů a lázní. Neplatíte ani korunu navíc! 

Nevybrali jste si z nabídky standardních balíčků výhodných víkendových pobytů pro dva?  Rádi pro Vás necháme připravit speciální balíček "víkendový pobyt na míru". Neváhejte nás kontaktovat! Váš požadavek na romanický víkendový pobyt pro dva odešleme do všech hotelů a lázní, které využívají náš portál. Nabídky Vám zašleme do dvou dnů hromadně na Váš mail a Vy si jednoduše vyberete ten nejvýhodnější balíček romantického víkendového pobytu.

Žádost o ruku - Chcete požádat o ruku Vaší přítelkyni a přejete si, aby to byl nezapomenutelný okamžik?  Tento nejromantičtější zážitek můžete prožít s jedinečnými službami v rámci Vašeho romantického víkendového pobytu.

Výročí svatby - Další z krásných příležitostí pro romantický víkendový pobyt pro dva je výročí svatby. Nechejte se v páru rozmazlovat masážemi, koupelemi a spoustou wellness.  Víkendový pobyt pro dva jako dárek - Nevíte si rady s dárkem? Hledáte dárek k výročí, narozeninám, partnerovi, rodičům, či prarodičům? Nevíte co nadělit svým blízkým k Vánocům,  jmeninám nebo jen tak? Už máte dost hrníčků, bomboniér a různých věcí na oprašování? Hotely a lázně Vám rádi vystaví krásný dárkový poukaz nejen na romantický víkendový pobyt pro dva, který každého potěší.

 

Dárkové poukazy na víkendové pobyty jsou zasílány poštou po předchozí úhradě pobytu. Vybrané lázně, nebo hotel Vám zašlou podrobné instrukce ohledně platby víkendového pobytu a také platnost dárkového poukazu.

Jsou pro Vás připraveny dárkové poukazy, kde si sami určíte obnos nebo službu, kterou chcete darovat. Je spousta pohodových zážitků, které Vám můžeme pro Vaše blízké, kolegy, kamarády nabídnout....